mikö olen?

itseääntutkaileva

olen 24v mies, haaveilen seksistä miehen kanssa, mutten ikinä kykenisi seurustelemaan miehen kanssa, se jäisi puhtaasti yhden illa. jutuiksi. Naista kaipaan haluan seksiä naisen kanssa ja haluan parisuhteen ja perheen naisen kanssa perustaa.
homoseksuaalisuus on selkeesti pois suljettu, mutta tekeekö se minusta bi seksuaalin että voisin olla miehen naitavana vai edellyttääkö bi seksuaalisuus sitä että voisi seuristella molempien sukupuolien kanssa :) Vai onko tälläiselle joku oma seksuaalisuus :)

2

404

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihan_vain

      Näin nopeasti analysoituna kuulostat olevan heteroromanttinen biseksuaali, siinä mitään sen ihmeellisempää. Ja ei, biseksuaalisuus ei tarkoita välttämättä halua seurustella molempien sukupuolien kanssa. :3 Mieltymykset seurustelun ja/ tai seksin suhteen on biseksuaaleilla usein hyvinkin henkilökohtaisesti vaihtelevia.

    • Anonyymi

      Sanoisin että olet irstailunhaluinen heteromies joka on todennäköisesti liannut ajatusmailmaansa sairaalla nettipornolla.
      Lopeta pornoilu jos arvasin oikein ja unohda pervoilut, löydät varmaan vielä kivan vaimon.
      Kyllä se siitä!
      Hyvä että et ole sentään toteuttanut inhaa fantasiaasi, todellisuudessa se voisikin olla vastenmielistä kuten fantasiat usein.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      697
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      598
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      46
      577
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      556
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      182
      500
    Aihe