mikö olen?

itseääntutkaileva

olen 24v mies, haaveilen seksistä miehen kanssa, mutten ikinä kykenisi seurustelemaan miehen kanssa, se jäisi puhtaasti yhden illa. jutuiksi. Naista kaipaan haluan seksiä naisen kanssa ja haluan parisuhteen ja perheen naisen kanssa perustaa.
homoseksuaalisuus on selkeesti pois suljettu, mutta tekeekö se minusta bi seksuaalin että voisin olla miehen naitavana vai edellyttääkö bi seksuaalisuus sitä että voisi seuristella molempien sukupuolien kanssa :) Vai onko tälläiselle joku oma seksuaalisuus :)

2

329

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihan_vain

      Näin nopeasti analysoituna kuulostat olevan heteroromanttinen biseksuaali, siinä mitään sen ihmeellisempää. Ja ei, biseksuaalisuus ei tarkoita välttämättä halua seurustella molempien sukupuolien kanssa. :3 Mieltymykset seurustelun ja/ tai seksin suhteen on biseksuaaleilla usein hyvinkin henkilökohtaisesti vaihtelevia.

    • Anonyymi

      Sanoisin että olet irstailunhaluinen heteromies joka on todennäköisesti liannut ajatusmailmaansa sairaalla nettipornolla.
      Lopeta pornoilu jos arvasin oikein ja unohda pervoilut, löydät varmaan vielä kivan vaimon.
      Kyllä se siitä!
      Hyvä että et ole sentään toteuttanut inhaa fantasiaasi, todellisuudessa se voisikin olla vastenmielistä kuten fantasiat usein.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      151
      4886
    2. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      81
      3576
    3. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      31
      2563
    4. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      40
      2233
    5. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      93
      2107
    6. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      63
      2023
    7. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      24
      1995
    8. Mitä saa sanoa?

      Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja
      80 plus
      86
      1989
    9. Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?

      Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet
      Sinkut
      19
      1468
    10. Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin

      Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään
      Maailman menoa
      101
      1287
    Aihe