Venico oy kokemuksia

Venico oy kokemuksia halutaan tietää
8407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

En suosittele.

Äänestä
  • Olin pari päivää kesätöissä mut lähdin ku oli nii huono ilmapiiri...

    Äänestä

Olin päivän töissä... Ei sen enempää

Äänestä

Jos haluat mennä Fuengirolaan, en suosittele. Yritys on laiton. Työskentelet mukamas Suomessa ja ilman työsopimusta.

Äänestä

samaa mieltä

Äänestä

ei siellä Fugessa enää sitä olekaan...

Äänestä

Fugessa jätti kaikille maksamatta!!

Äänestä
  • Taisi ne kyllä ne pienet palkat saada...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hjuhnnhtr kirjoitti:

Venico oy kokemuksia halutaan tietää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu