Ärsyttää kun koulu alkaa kun koulu on täyttä paskaa mun mielestä
Perkele kun koulu alkaa
15
424
Vastaukset
Yläastementaliteetti.
Samaa mieltä
Teistä en tiedä mut ite ootan innolla et pääsee taas opiskelemaan C:
- Street.performanse
Miltä planeetta sä oot tullu
- vierasvuan
Hei lomaa vielä jäljellä kuiteskin. Nauti loppulomasta nyt äläkä mieti kouluu.
- ajantuhlaajanytjaaina
Mun mielest koulus kaikki muu on kivaa paitsi itse opiskelu :D
- JeesusTulee
Itsekkin tykkään opiskelusta, mutta koulussa on opettajia, joiden työ on yrittää tehdä siitä mahdollisimman vaikeeta. Sen takia opiskelen kesällä ja nukun koulussa.
- Veetuttaatollaset
Alottajann kaltaset ois jääneet 1900 luvun alussa polkee heiniä ! Sun kaltaset vinkujat ei ansaitte suomalaista ilmasta kouluu. Sut pitäs kuljettaa afrikkaan savikylään, saisit päivät kuluttaa veden hakuun ja ruuan metsästykseen, olis oikeen sun kaltasilles.
- Ahdistunnut
Itse lukuaineet ja kuvis ei haittaa mutta aikaiset herätykset, ihmiset, kotitalous ja pari/ryhmätehtävät ahdistaa
- jjojojo
I know the feeling... mut älä mieti kouluu :D
- JeesusTulee
Ongelmien unohtaminen ei ratkaise niitä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723093
- 572788
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322375- 792208
- 602023
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171567Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301410Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351398