Voitte kysyä piiskaamisesta

KantapäänKauttaOpittu

Minulta voitte kysyä piiskaamiseen liittyviä asioita, olen perehtynyt asiaan teoriassa sekä käytännössä. Opintoni ovat kestäneet yli 30 vuotta.

7

528

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fkgkckfkfk

      Piiskaa persereikääs löylykauhalla vitun hönö

    • opetuksentarpeessa

      kerro lisää.oletko päässyt tekemisiin piiskaa antavien naisten kanssa?itse palvon kyseisiä enemmän kuin mitään muuta.

      • KantapäänKauttaOpittu

        Enpä ole muiden naisten kanssa kohdannut niissä merkeissä, kuin oman äitin kanssa pienenä


    • nettiraivo

      Saitko kotona kuripiiskaa?
      MIten aikuisena annettu eroaa siitä, onko kovempaa tai pitempään vai samalla tavalla?

    • KantapäänKauttaOpittu

      Kyllä sain. Pienenä sattui enemmän. Aikuisena on melkolailla kiinni piiskaajasta. Teini-iässä häpeä oli pahempi rangaistus kuin itse kipu. Vaikka onhan se häpeä yksi vaikutin aikuisenakin piiskaleikeissä. Operaatio kestää aikuisena n. 10 kertaa niin kauan kuin lapsena. Jos aikiusena oikean kurituspiiskauksen saa, niin sekin on ohi melko nopeasti ja sattuu varmasti. Tilanne muistuttaisi silloin murkun piiskaamista: nopeasti, tehokkaasti ja lopuksi piiskattu luikkisi häpeänsä kanssa paikalta.

    • mielenkiintoista-

      Kuinka moni piiskattava kiihottuu piiskauksesta? Onko kokemuksia sellaisesta piiskattavasta, joka haluaisi tulla piiskatuksi väkisin. Riisuttaisiin väkisin housut pois, ja sitten vain armotta pakarat punaisiksi ja kuumiksi.

    • KantapäänKauttaOpittu

      Miehistä 28 % haaveilee piiskaamisesta, naisista vielä suurempi osa. Moni heistä kiihottuu myös session aikana, mutta ei kaikki.

      Ilmiö on tuttu, että joku haluaa tulla piiskatuksi väkisin. Joillekin piiskauksessa kipu on tärkein asia, toisille taas se, että joku ottaa heistä ylivallan ihan kuin lapsena. Varmaan tähän jälkimmäiseen ryhmään kuuluu sellaisiakin, jotka eivät ole lapsena piiskaa saaneet, mutta haluavat kuitenkin asettua jonkun fyysisesti vahvemman alistamaksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      155
      2107
    2. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      130
      1195
    3. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      135
      1135
    4. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      981
    5. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      72
      958
    6. Minä vuonna kaivittusi on syntynyt?

      Vastausta tässä kaivataan.
      Ikävä
      58
      892
    7. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      38
      727
    8. Pelkäätkö häntä?

      👍
      Ikävä
      76
      727
    9. Olit mulle tärkeä...

      😭
      Ikävä
      34
      687
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      245
      674
    Aihe