lapsuuden mokat

Lapsena tykkäsin yhdestä tytöstä ja naapurin poika sen kaverista. No mentiin kävelemään
pimeällä tiellä. Ei uskallettu ottaa omaa tyttöä
kädestä vaan otettiin kädestä kaverin tyttöä.
Aika moka.
1315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Me leikittiin pimeässä huoneessa. Mä nain omaa tyttöystävää ja sitten vahigossa kaverinkin tyttö ystävää. Kysyin, kun valot sytytettiin kaverilta oliko hyvää. Se sano ettei se ollut nainut omaansa. Mä en kehannut sanoa,että mä panin molempia. Ei se kyllä ollut kauheaa. Moka kylläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kallejuhani~ kirjoitti:

Lapsena tykkäsin yhdestä tytöstä ja naapurin poika sen kaverista. No mentiin kävelemään
pimeällä tiellä. Ei uskallettu ottaa omaa tyttöä
kädestä vaan otettiin kädestä kaverin tyttöä.
Aika moka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu