mitä tiedostoja

Koneessani on ziptiedostoja kansiossa
C:\program files\download
Niitä on n. 20.
Voiko ne poistaa? Mitä ne tekevät?
Sisältävät jonkun ginstall.exe tiedoston
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinänsä ne eivät tee yhtään mitään!

Todennäköisesti olet (juovuksissa?) pyytänyt ne ladattavaksi? Poista ne kaikessa rauhassa, ja ota rauhallisemmin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ovat kirjoitti:

Koneessani on ziptiedostoja kansiossa
C:\program files\download
Niitä on n. 20.
Voiko ne poistaa? Mitä ne tekevät?
Sisältävät jonkun ginstall.exe tiedoston

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu