Lanzarotesta..

Helou kokeneemmat kävijät!!!
Kertokaapa tälle lämmöstä, juhlimisesta ja hyvästä safkasta pitävälle nuorelle parille että mitkä oli ne parhaat ykkös mestat tuolla Puerto del carmenissa???
Kiitos paljon... :)
1317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hola!

Carmenissa voi suositella raflaa nimeltä Dolce vita. On siinä rantakadulla muitten raflojen jatkeena ja pastoissa on todella hinta/laatu kohdallaan.


Oppaat suosittelivat Pinocciota, joka paljastui aivan surkeeksi paikaksi..ei voi niiden ruoalla kehua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puerto del carmen kirjoitti:

Helou kokeneemmat kävijät!!!
Kertokaapa tälle lämmöstä, juhlimisesta ja hyvästä safkasta pitävälle nuorelle parille että mitkä oli ne parhaat ykkös mestat tuolla Puerto del carmenissa???
Kiitos paljon... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu