TravelSam banni

Joku neiti mode keksi laittaa kuukauden bannin. Jos tkaiklupilaisia, voi sanoa neiti modeille että pistaa koko nick,
457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitä sä sekoilet hölmö?

Äänestä

En edes yön yli bannin arvoisesti sekoillut. Mutta joku neiti mode.....

Äänestä

Pysy poissa vaan, hikinen käteenvetäjä. Laitetaan uusi banni päälle kun kuukausi on ohi,

Äänestä
  • Hoto on pamppu ja kiusaa japea kun se pani sen tytärtä majatalossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TravelSam kirjoitti:

Joku neiti mode keksi laittaa kuukauden bannin. Jos tkaiklupilaisia, voi sanoa neiti modeille että pistaa koko nick,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu