Penikseni seisoo

Hei olen 12v poika. Joka aamu kun herään penikseni seisoo vaikka en ole nähnyt kiihottavia unia ja yms.
Mikähän on homman nimi?
2473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Erektio on täysin normaalia varsinkin aamuisin. Ei siihen tarvitse olla mitään erityistä syytä eikä edes tarvitse nähdä kiihottavia uniakaan. Erektio laskee kuitenkin usein itsestään joten ei mitään hätää. Ensimmäiset aamuerektiot voivat hiukan hämmentää mutta varsinkin murrosiän aikana se on täysin tyypillistä.

Äänestä

Homman nimi tuossa on että kyseessä on mieheksi normaaliin tapaan pikkuhiljaa varttuva terve nuori poika.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


12v kirjoitti:

Hei olen 12v poika. Joka aamu kun herään penikseni seisoo vaikka en ole nähnyt kiihottavia unia ja yms.
Mikähän on homman nimi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu