Elomessuilla mm. laihdutusklinikka, jossa on ilmaista neuvontaa kilojen karistamiseen. Kaikille osallistujille ilmainen ämpäri rasvanpoistogeeli.
Tulkaa laihdutusklinikalle
tiedottajaJenna
5224
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Onko siellä kaljaa tarjolla? Aloitan maanantaina sitten laihduttamisen,mikäli klinikka tarjoo olvit.
Jaa, että oikein geelillä kilot veke, kaikenlaisia höpöjä sitä lupaillaan, ei siihen auta geelit ,vaan mitä suuhun laitetaan, peruna ( tärkkelys )sokerit /viljatuotteet ym, hiilihydraatit pois, Parhaat ohjeet löytyy Antti Heikkilän kirjoista /sivuilta, kokemusta on 4 vuodelta.
saako 2 ämpärillistä olvia ja maanataina,laitetaan geeliiä sitten,mutta ei hiuksiin-kun niitä ei ole!
Ikään kuin geelit puuttuneet ruokalautaselta, siksikö kilot tulleet-
Tiedottamaton Jenna. Jamboree muuttui. Tiedottaminen epäonnistui. Sähköisesti nopeaa. Budjetti ei paukkunut. Lasten leikkiteline tulee. Rahaa kerjätään. Uusi sairaala tuottaa ja asiakkaita tulee Saksasta asti. Uusia hoitajia tulee 1000 ja niille parkkitalo.