Onkohan kellään tietoa saako Astra J:stä rengaspaineen valvonnan kytkettyä kokonaan pois.
Sehän ei ole Trafin mukaan enää pakollinen , eikä vaikuta katsastukseen.
Astra J rengaspaineen valvonta
8
293
Vastaukset 8
- kaikestaongelmaa
Pidä paineet kohdallaan, niin ei ole huolta tosta. Vai eikö ne paineet pysy ojennuksessa vai mikä tossa nyt on taas ongelma?
- Astrailija
Siinä on se ongelma että se joutava turhake , eikä enää pakollinen! Paineet on kyllä aina kohdallaan.
- porpotti1
Astrailija kirjoitti:
Siinä on se ongelma että se joutava turhake , eikä enää pakollinen! Paineet on kyllä aina kohdallaan.
KYllä se on pakollinen varuste ensimmäisiin renkaisiin.
- makunautinto
porpotti1 kirjoitti:
KYllä se on pakollinen varuste ensimmäisiin renkaisiin.
Etkö osaa lukea? Astrailija kirjoitti "eikä enää pakollinen", hänellä siis jotkut muut kuin ensimmäiset renkaat alla. Luulit olevasi nokkelakin, mutta kompastuit omaan ymmärtämättömyyteesi. Hyvää jatkoa elämällesi!
- kopalline
porpotti1 kirjoitti:
KYllä se on pakollinen varuste ensimmäisiin renkaisiin.
ei ole pakollinen ensimmäisiinkään renkaisiin enää
- taaperol
Eipä taida saada pois. Varoitusvalo palaa näytössä kaiken aikaa. Kysy opeliksin huoltopääliköltä.
- Jhkkh
Mulla J 2012 ja siinä ei onneksi tuota vielä ole.
- Moneks
Tuosta en tiedä mutta huushollissa 2 J-Astraa ja molemmat tosi hyviä ja luotettavia. Oikein pelkään vaihtaa muuhun merkkiin. Varsin kurjia juttuja on näissä keskusteluissa muista merkeistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791309
- 821182
- 96967
- 48813
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40713Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83589Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä29516Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111510Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44468Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33455