Hei!
Olemme tyttöystäväni kanssa haaveilleet lapsesta jo pidemmän aikaa ja päätimme tulla kysymään jos täällä olisi halukkaita siittiöiden luovuttajia. Olemme kuitenkin erittäin tarkkoja siitä, että kuka olisi luovuttaja ja siksi vaadimmekin tutustumista luovuttajaan.
Asumme Jyväskylässä, olemme täysi-ikäisiä ja minä etsin töitä. Tyttöystäväni jäisi lapsen kanssa kotiin mutta etsii pikkuhommia kuten toisten lasten hoitoa tai eläintenhoitoa. Meidän on tarkoitus mennä naimisiin ehkä hieman lapsen syntymän jälkeen. Seurustelumme on vakaalla pohjalla, olemme seurustelleet hieman yli vuoden. Asuntomme on kaksio, jossa oma sauna ja pieni oma piha (rivitalo). Rauhallinen ja kiva alue jossa lapsia myös naapurustossa.
Emme halua luovuttajaa osaksi lapsen elämää. Toista luovutuskertaa mietimme jos kaikki menee hyvin ensimmäisenkin kohdalla. Luovuttajalla ei saisi olla mielellään vakavia periytyviä sairauksia eikä sukupuolitauteja. Ei päihderiippuvuuksia eikä vakavia mielenterveydellisiä ongelmia. Luovuttajan tulisi löytyä mielellään Keski-Suomesta, mutta hyvän luovuttajan löytyessä kauempaakin sopii. Pieni korvaus voidaan maksaa, mutta mielellään ilmainen luovutus. Tämä tehtäisiin "muumimukimenetelmällä".
Odotamme yhteydenottoja vain aidosti asiasta tietäviltä, ja toivomme että luovuttaja haluaisi auttaa eikä vain "rahastaa" tilanteestamme.
Sähköposti: [email protected]
Naisparille siittiöiden luovuttaja
5
1014
Vastaukset
- Memefly
Hei! Itse suosittelisin Elite Klinik:iä. Täyttävät ehtonne täydellisesti,mikäli ette tätä kautta löydä luovuttajaa. Flybe:llä tai julkisilla pääsette edullisesti paikan päälle :)
Luovutus kerrankin hinta on tasoonsa nähden edukas. Itse olin tuolla hoidossa ja sain korkea tasoista palvelua,plussan kera. - pyhjapah
Hah. Työttömiä perseaukisia ihmisiä mitättömässä kömmänässä ja haaveillaan vielä lapsistakin. Kaikkea sitä näkee ja kuulee. Ei taida olla ihan elämän reliteetit hallussa mokomilla.
- Lorenzo007
Hei totta kamataisi harkita tota homaa oikeesa järjetyksessä
Eka työ sitten naimisiin ja sitten lapsi
Voin antaa autavan käden
Mooikka PS John - Naisen.aivot
Jos pidätte homosuhdetta normaalina, niin tehkää se kersanne keskenänne, senhän pitäisi onnistua, vai.
- pitäävalitajoukkue
Lapsesta tulee koulukiusattu ja saa kärsiä koko lapsuusajan, sekä vääränlaisen käsityksen elämästä muutenkin. Se on vähän kuin tietoista kieroon kasvattamista, kuten uskovaisillakin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain617520Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232946- 1421776
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651659Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151458Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671404- 1311163
- 77853
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47812- 52745