Naisparille siittiöiden luovuttaja

Naisparilleluovuttaja

Hei!

Olemme tyttöystäväni kanssa haaveilleet lapsesta jo pidemmän aikaa ja päätimme tulla kysymään jos täällä olisi halukkaita siittiöiden luovuttajia. Olemme kuitenkin erittäin tarkkoja siitä, että kuka olisi luovuttaja ja siksi vaadimmekin tutustumista luovuttajaan.

Asumme Jyväskylässä, olemme täysi-ikäisiä ja minä etsin töitä. Tyttöystäväni jäisi lapsen kanssa kotiin mutta etsii pikkuhommia kuten toisten lasten hoitoa tai eläintenhoitoa. Meidän on tarkoitus mennä naimisiin ehkä hieman lapsen syntymän jälkeen. Seurustelumme on vakaalla pohjalla, olemme seurustelleet hieman yli vuoden. Asuntomme on kaksio, jossa oma sauna ja pieni oma piha (rivitalo). Rauhallinen ja kiva alue jossa lapsia myös naapurustossa.

Emme halua luovuttajaa osaksi lapsen elämää. Toista luovutuskertaa mietimme jos kaikki menee hyvin ensimmäisenkin kohdalla. Luovuttajalla ei saisi olla mielellään vakavia periytyviä sairauksia eikä sukupuolitauteja. Ei päihderiippuvuuksia eikä vakavia mielenterveydellisiä ongelmia. Luovuttajan tulisi löytyä mielellään Keski-Suomesta, mutta hyvän luovuttajan löytyessä kauempaakin sopii. Pieni korvaus voidaan maksaa, mutta mielellään ilmainen luovutus. Tämä tehtäisiin "muumimukimenetelmällä".

Odotamme yhteydenottoja vain aidosti asiasta tietäviltä, ja toivomme että luovuttaja haluaisi auttaa eikä vain "rahastaa" tilanteestamme.

Sähköposti: [email protected]

5

1014

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Memefly

      Hei! Itse suosittelisin Elite Klinik:iä. Täyttävät ehtonne täydellisesti,mikäli ette tätä kautta löydä luovuttajaa. Flybe:llä tai julkisilla pääsette edullisesti paikan päälle :)
      Luovutus kerrankin hinta on tasoonsa nähden edukas. Itse olin tuolla hoidossa ja sain korkea tasoista palvelua,plussan kera.

    • pyhjapah

      Hah. Työttömiä perseaukisia ihmisiä mitättömässä kömmänässä ja haaveillaan vielä lapsistakin. Kaikkea sitä näkee ja kuulee. Ei taida olla ihan elämän reliteetit hallussa mokomilla.

    • Lorenzo007

      Hei totta kamataisi harkita tota homaa oikeesa järjetyksessä
      Eka työ sitten naimisiin ja sitten lapsi
      Voin antaa autavan käden
      Mooikka PS John

    • Naisen.aivot

      Jos pidätte homosuhdetta normaalina, niin tehkää se kersanne keskenänne, senhän pitäisi onnistua, vai.

      • pitäävalitajoukkue

        Lapsesta tulee koulukiusattu ja saa kärsiä koko lapsuusajan, sekä vääränlaisen käsityksen elämästä muutenkin. Se on vähän kuin tietoista kieroon kasvattamista, kuten uskovaisillakin.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      61
      7520
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2946
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1659
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1163
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      745
    Aihe