Deturin äkkilähdöt Hurghadaan

Jos olette olleet Deturin äkkilähdöillä Hurghadassa, niin mihin hotelliin olette joutuneet ja kuuluiko aamupala hintaan? Haluaisin tietää, että joutuuko yleensä aina automaattisesti halvimpaan hotelliin eli Empire inn 2:een?
3831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

28.1 aloitettu ketju samasta aiheesta.

Äänestä
  • Mä luin jo sen 28.1. aloitetun viestiketjun, mutta siellä puhuttiin vain Sharm el Sheikistä. Nyt haluaisin tietoja nimenomaan Hurghadan äkkilähdöistä.

    Äänestä

olimme viime vuonna näihin aikoihin hurghadassa deturin äkkilähdöillä ja pääsimme ihan keskustaan isoon hyvään hotelliin en enään muista nimeä mutta aamiainen kuului hintaan ja muukin palvelu erinomaista ,nopeaa ja edullista esim.pyykin pesettäminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hih§ kirjoitti:

Jos olette olleet Deturin äkkilähdöillä Hurghadassa, niin mihin hotelliin olette joutuneet ja kuuluiko aamupala hintaan? Haluaisin tietää, että joutuuko yleensä aina automaattisesti halvimpaan hotelliin eli Empire inn 2:een?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu