Varauduttu terroristien hyökkäyksien torjumiseen vai pitävätkö poliitikot monikulttuurisuutta ja terrorismia suurimpana hyveenään?
Autot ja puukot on nykyisin terroristien tappoaseina mutta miten suojautua kun terroristeja vilisee ympärillä ihan solkenaan?
Onko siellä Ahvenanmaalla
MissäMennään
1
222
Vastaukset 1
Ei millään tavalla! Laivoillekin molempiin suuntiin pääsee ilman henkilötodistusta!!!! On vain ajan kysymys, milloin ensimmäinen paatti räjähtää. Juuri kukaan ei käy armeijaa, eikä muutenkaan tiedä ympäröivästä maailmasta. Mutta Ahvenanmaa on kaunis ja kiva paikka turistille muutoin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071346
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1311002Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella33907- 66713
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.96708- 32665
- 19606
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist23600Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43543- 11508