Maksaako fonecta tilin rekisteröinti

Kingsley1345

Nyt mulla ois sellainen juttu et oon rekisteröinyt just fonecta tilin ja haluaisin kysyy maksaako se ??? siis on just rekisteröinyt sen ja en oo alottanut tekee yhtikäs mitään

7

2353

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sekaisinkoVain

      auto/liikenne/automerkit/vw/passat????????

    • HOLISTI74.91

      kansi halki, tyyppivika vw konsernin merkeissä.

      • KyykmanPieleenMeneeNytki

        Sairas Kyykman, se on se klassikko D-4D Toyotan kone jossa kannet vuotaa ja halkeilee.
        Taidat yrittää samas hämäystä kuin ruostumiden kanssa teit kun Toyota ylenpalttinen ruostuminen tuli enemmän puheeksi. Olet melko tyhmä kun haluat pitää ihanan Toyotasi paskuuden framilla.


      • HOLISTI74.91

        mitä ihmettä tää yökastelijapoju taas sekoilee, palstalla puhutaan vw automerkkien tyyppivioista, kansien halkeilusta ja ruostumisesta niin tämä jonne kääntää syyn Toyotan niskaan???? tiedät varsin hyvin ettei Toyotissa ole mitään vikoja, kunhan vaan trollailet täällä ajankuluksi.


    • eikäsitämillään

      Miten kukaan ihminen, joka ei ole jotenkin sairas, ilmestyy volkkaripalstalle puolustelemaan jotakin tojotaa? Ja miksi? Mitä pahaa volkkari on tehnyt tojotalle?
      Kysyn vaan.
      Luulisi että haukkkuu volkkaria mieluummin paskaksi, mutta tuo tojotan puolustelu on jo ihan
      idioottimaista.
      Onko tämä hullu kaikkien merkkien palstoilla toyotaa puolustamassa?
      Jos on, niin miksi avoihoito on tämänlaatuisten potilaiden hoidossa mahdollista?

      • HOLISTI74.91

        laatuauto Toyota on esimerkkinä muille autonvalmistajille miten auto pitäisi oikeasti tehdä, onhan vw pyytänyt Toyotalta suunnitteluapua koska vw ei ole onnistunut edes valmistamaan nykyiset päästömääräykset alittavaa moottoria. vw jäi kiinni päästöhuijauksesta, oli huijannut vuosina 2009-2015 todella törkeästi. yllättävää näitä päästöhuijaus autoja on löytynyt vw konsernilta lisää myös tänä vuonna (2017) porsse ja audi. eli huijaus on jatkunut todella törkeänä. se ei ole teknistä tietämystä. Toyota on alittanut kaikki päästötestit puhtain paperein, se on sitä teknistä etumatkaa se poijjjjjaaaat.


    • itämaistapaskaa

      Miten se suunnitteluapu on näkynyt?
      Kaikki nykyiset volkkarin koneet alittavat nykyiset päästönormit, myös huijausautojen kohdalla, jotka alkaa olla jo korjattu.
      Tojota ei ole mitään päästötestejä alittanut, päinvastoin.
      Niiden moottoreita ei voi käyttää länsimaissa ollenkaan.
      Köh köh.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      357
      1106
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      748
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      696
    4. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      49
      590
    5. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      588
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      533
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      321
      501
    8. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      481
    9. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      471
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    Aihe