Maksaako fonecta tilin rekisteröinti

Kingsley1345

Nyt mulla ois sellainen juttu et oon rekisteröinyt just fonecta tilin ja haluaisin kysyy maksaako se ??? siis on just rekisteröinyt sen ja en oo alottanut tekee yhtikäs mitään

7

2354

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sekaisinkoVain

      auto/liikenne/automerkit/vw/passat????????

    • HOLISTI74.91

      kansi halki, tyyppivika vw konsernin merkeissä.

      • KyykmanPieleenMeneeNytki

        Sairas Kyykman, se on se klassikko D-4D Toyotan kone jossa kannet vuotaa ja halkeilee.
        Taidat yrittää samas hämäystä kuin ruostumiden kanssa teit kun Toyota ylenpalttinen ruostuminen tuli enemmän puheeksi. Olet melko tyhmä kun haluat pitää ihanan Toyotasi paskuuden framilla.


      • HOLISTI74.91

        mitä ihmettä tää yökastelijapoju taas sekoilee, palstalla puhutaan vw automerkkien tyyppivioista, kansien halkeilusta ja ruostumisesta niin tämä jonne kääntää syyn Toyotan niskaan???? tiedät varsin hyvin ettei Toyotissa ole mitään vikoja, kunhan vaan trollailet täällä ajankuluksi.


    • eikäsitämillään

      Miten kukaan ihminen, joka ei ole jotenkin sairas, ilmestyy volkkaripalstalle puolustelemaan jotakin tojotaa? Ja miksi? Mitä pahaa volkkari on tehnyt tojotalle?
      Kysyn vaan.
      Luulisi että haukkkuu volkkaria mieluummin paskaksi, mutta tuo tojotan puolustelu on jo ihan
      idioottimaista.
      Onko tämä hullu kaikkien merkkien palstoilla toyotaa puolustamassa?
      Jos on, niin miksi avoihoito on tämänlaatuisten potilaiden hoidossa mahdollista?

      • HOLISTI74.91

        laatuauto Toyota on esimerkkinä muille autonvalmistajille miten auto pitäisi oikeasti tehdä, onhan vw pyytänyt Toyotalta suunnitteluapua koska vw ei ole onnistunut edes valmistamaan nykyiset päästömääräykset alittavaa moottoria. vw jäi kiinni päästöhuijauksesta, oli huijannut vuosina 2009-2015 todella törkeästi. yllättävää näitä päästöhuijaus autoja on löytynyt vw konsernilta lisää myös tänä vuonna (2017) porsse ja audi. eli huijaus on jatkunut todella törkeänä. se ei ole teknistä tietämystä. Toyota on alittanut kaikki päästötestit puhtain paperein, se on sitä teknistä etumatkaa se poijjjjjaaaat.


    • itämaistapaskaa

      Miten se suunnitteluapu on näkynyt?
      Kaikki nykyiset volkkarin koneet alittavat nykyiset päästönormit, myös huijausautojen kohdalla, jotka alkaa olla jo korjattu.
      Tojota ei ole mitään päästötestejä alittanut, päinvastoin.
      Niiden moottoreita ei voi käyttää länsimaissa ollenkaan.
      Köh köh.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      93
      1466
    2. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      84
      1101
    3. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      871
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      95
      835
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      67
      816
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      164
      773
    7. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      699
    8. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      83
      691
    9. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      628
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      622
    Aihe