Eli tosiaan... olen yksi niistä nuorista joka on joskus naiiviudessaan alkanut lähettää alastonkuvia tuntemattoman kanssa keskustellessaan, kun keskusteluja on jatkunut kauan & toiseen on kiintynyt ja alkanut jollain lailla "luottamaan" häneen. En vieläkään tiedä mikä ajoi minut koko touhuun ja tunnen suurta häpeää ja melkein inhoan itseäni "tekojeni" takia. Kuviani ei ole koskaan päätynyt minnekään mutta minulla on kiltin ihmisen maine joten en kestä jos ikinäkään kuviani tulee julki. (toivon vaan ettei ole koskaan pakko kestääkään) Nimim. Hyvin ahdistunut. Miten voisin selvitä tästä? Enhän ole ainut, olen kuitenkin kuullut että tää on aika yleistä?? Ps. Ensimmäisistä kuvista on hyvin paljon aikaa, joten en edes muista paljonko olen niitä lähettänyt jne millaisia olivat ..
help!!?!!?
typeränuori
0
98
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721994
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821450Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821394Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101127Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391046Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210973- 94834
- 39824
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49765