Kaksi s-postia

Kj Wind 7, ja Windovs Live pöytäkoneessa. Uuteen kännyyn My Mail. Voiko noita mitenkään linkittää, kun on eri käyttöjärjestelmät eli Wind. ja Android
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö sen olisi pitäny linkittää sieltä kännystä, jos voisi.

Äänestä

Ei ole tietoa miten?. Nyt pitää lukea molemmat , joissa samat saapuneet, ja poistaa ne erikseen. Tätä tarkoitin linkityksellä tai yhteensopivuudella, että voiko ne poistaa yhdellä kertaa.

Äänestä
  • kenen palveluntarjoajan se osoite on, @gmail, @hotmail vai mikä. Kyseisen palveluntarjoajan sovellus kaupasta kännykkään, ja kirjautuu sitten sinne. Ihmiset kun helposti sekoittaa sähköpostiohjelman, joka vaan lukee palveluntarjoajan serveriltä postit, ja varsinaisen palveluntarjoajan, jonka se osoite sitten varsinaisesti on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


spietu kirjoitti:

Kj Wind 7, ja Windovs Live pöytäkoneessa. Uuteen kännyyn My Mail. Voiko noita mitenkään linkittää, kun on eri käyttöjärjestelmät eli Wind. ja Android

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu