Tarvitaanko siementä?

Nyt alkaa olla taas suurimmat kesä kiireet takana piakkoin ja sen myötä siementä tarjouksessa loppuvuoden ajan. Minulla on valmiit kuviot ja välineet homman hoitamiseksi mukavasti ja luotettavasti. Kerron tarkemmin privana kiinostuneille. Kerron miten homma menee ja mitä tehään. Mihkään klinikoille ei ole tosiaankaan tarvista lähteä, ne on kiusallisia ja joutavia/kalliitakin. Tarjoan paljon paremman/mukavamman vaihtoehdon asian hoitamiseen.

2

412

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Edelleen laadukasta siementä tarjolla yksinäisille naisille.
      Pareille en oikeen lämpene, kun nämä kaks vs yks tilanteet tenttaamisineen ei oikeen innosta.
      Vain minä ja asianosainen, niin voidaan edetä asiassa. Luovutus onnistuu sekä perinteisellä menetelmällä,--> samalla kondomia käyttäen siemennesteen keräämiseen, että myöskin soolona, jos sulla on jotain seksiä vastaan. Suosittelen ensimmäistä vaihtoehtoa..Seksi/kiihottuminen/orgasmi naisella edesauttaa raskautumista myöskin sen lisäks, että on kivaakin:)
      Itse en laske tapaamisissa tunteja, vaan tapaamisiin voi kuulua ihan muutakin illanviettoa ja on jopa ihan suotavaakin. Elokuvissa / keikoilla käynnit voi kuulua tapaamisiin ja yhteinen yön vietto ja jopa mielläänkin hotelli toteutuksella.

    • kyllätarvitaansiementä

      kyllä tarvitaan naaras koirani doberman tarvitsee siementä mutta en ota vastuuta jos se puree sua se on erittäin äkäinen vahti mutta voisit silti yrittää antaa sille siementä

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      261
      3195
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      74
      1264
    3. 66
      1183
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      180
      988
    5. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      47
      896
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      61
      873
    7. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      48
      824
    8. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      47
      752
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      40
      731
    10. Minkä alan

      Ihmisiä kaivattunne on🤔
      Ikävä
      39
      698
    Aihe