Moro horohoro

Olet superlahjakkuus. Kirjoitat ääntä nopeammin, tsekkaat tiet ja autot nanosekunneissa. Olet kävelevä suoli24/60 tietäjä. Hyvä että lisäkseni palstalta löytyi älliä. Lesken
5200
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tääkö on osoitus sun ällistäsi?

1Äänestä
  • väärin
    Jos olet horohoro, on kyse sinun ällistäsi. Lesken

    1Äänestä

Mitä sä tällä aloituksella koetat todistella ?

1Äänestä

eiks tää horo tullu jo tarpeeks esille
siinä omassa ketjussaan
tarviiko siitä oikeen oma ketju nyt tehdä.

Äänestä
  • Tarvii. Omat ketjut.
    Jokaisella palstalla tapahtuu myös ketjureaktioùta.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


1lesken kirjoitti:

Olet superlahjakkuus. Kirjoitat ääntä nopeammin, tsekkaat tiet ja autot nanosekunneissa. Olet kävelevä suoli24/60 tietäjä. Hyvä että lisäkseni palstalta löytyi älliä. Lesken

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu