Olet yksi saatanan persläpi. Miksi siis ajattelen sinua jatkuvasti. Unelmoin ja fantasioin sinusta. En halua, en todellakaan halua. Olet toki täydellinen kaikkinensa, naisten naurattaja. Jotenkin sait minut pauloihisi. Katseella. Siksi en enää katso sinua. Se on vaarallista. Tosin kun katson sinua, en näe enää mielenkiintoa minua kohtaan. Se tavallaan helpottaa minua. En ole koskaan halunnut sinua oikeasti. Enkä halua haluta. Silti minusta tuntuu että rakastan sinua.
Vastaukset 11
- eikannataollakunnollinen
Naiset haluaa jännämiehen...
- särmikäs.sharmi
sopivasti raasteinen mies kelpaa tälle s-naiselle, eikä mitään siloiteltuja kiiltokuvajaisia kelpuuteta.
- läpiäpäähä
Joo..ei oo kivaa kun puhuu noin rumasti: )
- enempää_sanomatta
Ikävä kuulla.
Aina ei tiedä mitä tahtoo. - GoHomeAndShutUp
Mene kotiisi ja pysy siellä, en minä ainakaan enään sinua halua..
- minäenrakasta
Samperi sentään, jos joku nyt luulee, että tuollaisen aloituksen olisin kirjoittanut. Eiiiiii. Miksi jotkut laittaa täällä nimikirjaimia.
- ei_niin_täydellinen
Toivottavasti hän on jättänyt sinut rauhaan...
Onko se mies oikeasti niin huonokäytöksinen vai johtuuko nuo tunteet turhautumisesta? Milloin olet viimeeksi sille miehelle puhunut kahden ja oletko koskaan jutellut mistään syvällisestä. Se ei ole rikos tai syy olla mustasukkainen jos toinen ihminen on mukava ja naurattaa toisia ihmisiä sekä jakaa hyvää mieltä ympärilleen.
- minäkysyn
Hei milloin olet kirjaantunut M-mies? En ole tiennytkään :)
- eiköstä.vain
s-miehelle tuo aloitus menee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 109667
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?63504- 36488
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha70429Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!21419- 152414
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät31405Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett38399Hyvästi feikit hiustenpidennykset - Kerttu Rissanen hurmaa uudella hiustyylillä
Kerttu Rissanen ihastuttaa uudella hiustyylillään ja lookillaan. Rissasella on totuttu näkemään pitkät hiukset ja hiust5391- 20371