Miks ikinä tutustuin,

tyyppiin olkoon vaikka Anna. Hän on minun "kaveri" mutta kuitenkin HAUKKUU mua joku ikinen ilta, ja koulussa on taas ystävä, mitä mä teen että pääsen hänestä eroon? ;l
2393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mullakin on yks kaveri, jonka kaa oltiin pari vuotta sitte parhaita kavereita suunnilleen ja nähtiin kai joka päivä, mutta nyt vaan koulussa. Ja nykyään se joskus v*ttuilee mulle ja kaikkee... sit joskus on sellasia hetkiä että ollaan taas kavereita ja meil on hauskaa. Tää on tosi ärsyttävää kun ei tiedä ollaanko niinku kavereita vai ei!!!

Äänestä
  • kysykysykysy...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ichliebedisch kirjoitti:

tyyppiin olkoon vaikka Anna. Hän on minun "kaveri" mutta kuitenkin HAUKKUU mua joku ikinen ilta, ja koulussa on taas ystävä, mitä mä teen että pääsen hänestä eroon? ;l

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu