Etsitkö kotona tehtävää etätyötä?

CodeByte

Etsimme sisällöntuottajaa / Bloggaajaa

Etsimme hyviä tyyppejä tuottamaan sisältöä webbisivustoille. Voit olla esim. opiskelija, kotiäiti yms. sanavalmis lisäansioista kiinnostunut. Haluatko itsellesi osa-aikaista lisäduunia?

Tarjoamme joustavat työajat ja työ on etätyöskentelyä joten voit työskennellä mistä päin maailmaa tahansa. Voit toimia freelancer pohjalta laskutuspalveluiden kautta tai laskuttaa meitä oman yrityksesi kautta. Annamme sinulle teksteihin valmiit aiheet joten sinun ei tarvitse niitä keksiä hatusta, tietysti omat ideat annetun aihealueen piiristä ovat suurta plussaa. Aiheet eivät ole mitään rakettitiedettä vaan ihan yleismaailmallisia asioita. Tekstejä voit kirjoittaa vaikka yhden kuukaudessa tai useammin, tästä voimme sopia keskenämme.

Sinulla voi olla jo jonkinlaista kokemusta sisällöntuotannosta mutta se ei ole välttämätöntä. Tehtävään valittu henkilö(t) tulee tuottamaan sisältöä kuluttajille suunnattuihin webbisivustoihin.

Vapaamuotoiset hakemukset sekä palkkatoiveen/laskutushinnan voit lähettää osoitteeseen info(at)codebyte.fi

Jos tämä ei osunut juuri sinut kohdallesi ja arvelet että kevereillasi voisi olla mielenkiintoa tehdä osa-aikaista työtä niin laitahan vinkkiä eteenpäin.

2

670

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Osa-aika-avustaja

      Kiinnostaisi minkälaiset ansiot työssä on ja mikä firma kyseessä?

    • Nupotus

      HuuHaa- Huijarit Oy
      Nipposkylältä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      105
      5731
    2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    4. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    5. Alkanut tuntua siltä

      Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
      Ikävä
      124
      1097
    6. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    7. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    8. Nii, mites ne

      Hampaat??
      Ikävä
      66
      857
    9. Joululahja/Jouluntoivotus

      Millainen kaivatulle
      Ikävä
      75
      798
    10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

      Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
      Ähtäri
      17
      741
    Aihe