Ensinnäkin joo etkö parempaa nimeä keksiny. (Sori en oo hyvä keksii nimiä)
Tän tarkotus ois olla ikään kuin viesti ketju esim.
Killekalla: "Mikä sun nimi on?"
Sapry: "kiivi. Milloin oot syntynyt?"
Hulivili: "toukokuussa..." Jne
Eli jokainen laittaa kysymyksen, mutta pitää ennen sitä vastata edellisen kysymykseen ja homma jatkuu näin. Kysymys saa olla ihan mitä vain ja seuraava saa päättää vastaako siihen totuudenmukaisesti vai ei. Got it?
Selvä tässä on mun kysymys:
Milloin sait sun ensisuudelman?
Kyssäriketju
Hapf
3
90
Vastaukset
Haista vittu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651566
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16605ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40537Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45488Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185422- 26419