Lauri Markkasesta

Seuraava presitentti, somessa on aivan villiinnytty Markkasesta on kuulemma suosituinpi kuin Sauli Niinistö.
Tommonen 214 cm pressa huomattais muitten pressojen joukossa.
11128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Se että panee pallon koriin - siis ei heitä - ei tee kenestäkään pressaa.

1Äänestä

Varmasti olisi paremp pressai kuin Homo-Pekka.

Äänestä
  • Ei kantsi arvuutella paremmuuksia kun on este eli esto; homofobia.

    Äänestä

Aloitus on persuluokan kriteerit täyttävä. Heidän kenttäväen mukaan huutoäänestys on se paras äänestysmuoto.
Tosin Laura Huhtaniemi on se virallinen ehdokas. Ollaan kääntymässä siis koripallotähden suuntaan.

Äänestä
  • Miten niin Laura virallinen, ohan Sauli Niinistökin virallinen varma ehdokas muitten joukossa.

    Äänestä

  • Ei kannata persuja vähätellä ! Viimeisssä gallupissa olivat eniten nostaneet kannatustaan ja nousukiito on varma edelleenkin ! Nyt on saatu esimakua siitä, mitä tuleman pitää jos matutus jatkuu.

    Äänestä

  • Pöh+ja+pöh.Nii+eihän+persuilla+ole+muutakuin+matut+johon+tarttua+ja+tuolla+roskajoukolla+10+%++äärimmäinen+saavutus.

    1Äänestä

Pekka Markkanen oli jo kovan luokan koripalloilija, Antaa arvokasta tukea 20v. pojalleen niin ettei huima menestys nouse kaaliin. Siitä merkkejä ei näy.

1Äänestä
  • Joo Markkanen antaaa näkyvyyttää peliin, aiemmin en korista juuri seurannut mutta viimepäivien pelit on olleet tosi jännää katseltavaa entä jatkot ?

    1Äänestä

  • Eikö joku pituusraja pitäisi olla. Onko mitään tolkkua jos pitkillä käsillään kauhoo jokasuuntaan ei muita enää tarvita kun kaksi pitkää, molemmille puolille yksi pelaaja. Hei! Se olisikin kiva katsella, kaksintaistelu sarjassa "jättiläisten koris"😆 🏐

    1Äänestä

  • Joo Markkanen on pisimmästä päästä mutta ei se pelkkä pituus auta on osattava myös heittää koriin, italiaa vastaan peli on arvoitus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Levypallo kirjoitti:

Seuraava presitentti, somessa on aivan villiinnytty Markkasesta on kuulemma suosituinpi kuin Sauli Niinistö.
Tommonen 214 cm pressa huomattais muitten pressojen joukossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu