Onko kellään kokemuksia Fereniki resort and spa- hotellista Georgeupoliksessa? Varasimme todella edullisen matkan ja vasta myöhemmin ehdin lukea arvostelut netistä, ei järin paljon kehuja tullut. Kuulemma iso vitsi koko hotelli ja ruoka syömäkelvotonta :D Youtubessa oli paljon videota, venäläisten paikka näköjään. Yhden hotellihuoneen kylppäri homeessa ja likaiset peitot, toisessa videossa ihanat hienot marmorikylppärit. Paikka itsessään vaikuttaa oikein kivalle mutta hiukan harmittaa tuo hotelli :/
Kokemuksia Fereniki resort and spa hotellista
3
3267
Vastaukset
- tulipakäytyä
Olimme pari vuotta sitten myös edullisella all inc lomalla tuolla. Itse hotelli ei kovin kummoinen, mutta asui siinä viikon. Ruokailu on tosiaan aika moista jonottamista ja venäläisen eteen kiilailua.
Ruokaa on paljon, mutta jotenkin siihen kyllääntyy aika pian. Alkoholitarjoilu on muutamaa sorttia drinkkejä ja viiniä olutta tiettyyn aikaan ..
Viikon puolivälissä sain ikävän mahataudin, jonka jälkeen kävimme muualla syömässä ja aamulla joimme lähinnä kahvin..ei ole tehnyt mieli toista kertaa tuohon hotelliin.
Itse Georgioupolis on aivan ihana pieni kohde, jossa on hyvät rannat. On tullut käytyä siellä useasti.. - matkamummo
eihän sinne hotelliin mennä olemaan.
- olenvastuussayksinäni
Onhan se hotelli tukikohta ja jos se ei toimi,menee lomafiilikset. Itse kerran vaihdoimme hotellin kun aivan surkea-hintaansa nähden. Ei toiminut mitä oli luvattu,no vähän tuli takkiin mutta olen oppinut,siellä missä britit,venäläiset-vanhan itäblokin turistit-ei meidän paikka.
Otamme yleensä halvimman huoneen mukavasta hotellista ja alueelta-sitten nostamme tasoa,ottamalla kalleimman huoneen-meille sopivimman.
Nykyään tilaan huoneiston suoraan hotellista ja olen ollut tyytyväinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.748517Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662825Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä182058- 1572001
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️201959Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381871Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?301720- 461525
- 1021487
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411256