Olisin ekaa kertaa tekemässä kaukomatkaa, mutta matkaseura puuttuu. Alustavasti olen ajatellut että lähtisin esim. joulukuun aikana kahdeksi viikoksi Thaimaahan. Thaimaa on ollut niin pitkään haaveena. Krabi tai joku muu kiva paikka.
Eli löytyisikö noin 27-35v ikäistä naista matkaseuraksi 30v naiselle? Olen luonteeltani rauhallinen, luotettava ja ystävällinen. Matkalta odotan rentoa oleilua, nähtävyyksiä, hyvää ruokaa, pientä retkeilyä (olen vastikään innostunut vaeltamisesta). Kyllähän sitä yöelämässäkin pitää käydä ainakin muutaman kerran. Rannoilla en jaksa koko päivää maata, mutta ilman muuta haluan niilläkin käydä. Snorklailu jossain kivassa paikassa olisi mukavaa. :)
Joulukuussa Thaimaahan?
riri-
6
325
Vastaukset
- riri-
Taikka joulu/tammikuun aikoihin. :)
- tattimies1
Thaimaa, on kova naimaa!
- riri-
No itseasiassa niin olen minäkin.
- tattimies1
mistäpäin olet rili? voitasko tavata, vaikka sienimetsässä, olen p-savosta. Vastaa tähän, niin sovitaan jatkot, olen luotettava herrasmies.
- madde78
Hei! Olisin valmis lähtemään Thaimaahan joulukuussa viikoksi tai kahdeksi. Matkaseura vain puuttuu, sillä en ole ennen käynyt sielläpäin.
Olen 39 v. nainen, rentoa, iloista ja luotettavaa matkaseuraa. Laitathan yhteystiedot, jos ´kiinnostuit.- käviskö
thaimaa, on kova naiimaa....ota minuun yhteytte, niin voitas tavata....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1511833
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu121711Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma
Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va351417Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1941177- 921161
- 771063
Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta353983- 62859
- 49821
- 50816