Vieläkö löytyy miehiä tästä ikäluokasta, kun tunnetusti miesten keski-ikä on naisia huomattavasti alhaisempi vai olemmeko kaikki naiset jo yksin?
onko miehiä
eräs nainen
9985
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Haluaisin kyllä minäkin tietää onko näillä palstoilla 80-vuotiaita lainkaan ?
ainakin ihan oikeasti olemassa ja 80v,en mikään nikki,nuorikin tunnen joskus olevan ja kun kevät tulee lavalle lähden.veeti
On se kumma kun yhtämittaa täällä kysellään yli 80 kymppisiä. Minulla pukkaa jo kovasti ylikin enkä ymmärrä miksi ei tämänikäinen hallitsisi tietokonetta.
Kyllä meitä ikänörttejä on paljonkin.
Hyvä veeti, käyhän pokkaamassa nättiä tyttöä siellä lavalla.
kuntoa kohentamassa, hiihdin 10km enkä ollut tukkona nuorille, latua jouduin pyytämään parikertaa. huomenna käyn hakemassa koiratarhalta minulle lenkki ja puhe kaverin,entinen isäntä yllättäin kuollut viikolla.veeti ---mummikullalle kiitos vastauksesta!
Eipä tänne moni mies uskalla ilmoittautua, mutta onneksi täältä löytyy sentään naisenergiaa.
Veeti, oletan hänet mieheksi.
olen mies, ja uskallan lavalla pokata tyttöjä. ikä ei ole este.veeti
Taidat ollakin ainut mskuliini täällä.
on ollut palstalla,kirjoitan minäkin vielä vaimon IP jos minuakin luullaan muuksi miksi sanon sille en voi nyt mitään,veeti olen aina ollut.veeti