ruokaa???!!

voisiko joku kertoa hyvistä/edullisista ruoka paikoista dubaissa???? myös paikalliset käyvät...kiitos jo etukäteen.
2613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

yx on golden fork ja siellä toiseen kerrokseen Astoria hotellia vastapäätä Bur Dubain puolella. Ateriat alkukeittoineen n. 5 euroa/nenä. Siisti paikka (valkoiset liinat).

Äänestä

Me käytiin automaticissa (muistaakseni libanonilaista ruokaa) ja sitten jossain pakistanilaisessa missä kävi niitä paikallisiakin. Nimeä en nyt kyllä muista. Molemmat olivat edullisia ja löytyi aurinkomatkojen lomaoppaasta. Niin joo, ja kannattaa käydä kameliraveissa jos on mahdollisuus. Oli meinaan aika hauskan näköistä touhua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heidi kirjoitti:

voisiko joku kertoa hyvistä/edullisista ruoka paikoista dubaissa???? myös paikalliset käyvät...kiitos jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu