Onko rieju mrt pro 2012 rajoitettu cdi??

Onko rieju mrt pro 2012 rajoitettu cdi??Ja jos on niin paljonko rajoittamaton maksaa ja mistä niitä saa linkkejä vois laittaa.
176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On rajotin ja uus maksaa sen 400€. Porattuja käytettyjä saattaa kyllä saada paljon halvemmalla ja vielä halvemmalla pääsee kun poraa itse ilman että homma kusee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RiejuPRO kirjoitti:

Onko rieju mrt pro 2012 rajoitettu cdi??Ja jos on niin paljonko rajoittamaton maksaa ja mistä niitä saa linkkejä vois laittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu