AUTTAKAA, nyt äkkiä :(

Ei varsinaisesti liity keho osastolle mut jos joku iHANA
51303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vittu toj juttu ei kuulu pätkääkään tälle palstalee et mee nyt sen saatanan "salybandys" kanssa jonnekkin vittuun >;(

Äänestä
  • Ihana kun täälläkin tyypit osaa vastata "asiallisesti".

    Äänestä

  • m-m-m kirjoitti:

    Ihana kun täälläkin tyypit osaa vastata "asiallisesti".

    Asiallisia viestejä kyl on yleensä kivempi lukee, mut toisaaltaan tää ei kauheesti kyllä liity keho osastoon mutta aattelin nyt vain kysyä!

    Äänestä

kun vasta 3 viimeisellä minuutilla jos oikein muistan.

Äänestä

Ei niitä pysäytetä kesken peliä, vain erätauoilla.. =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hevonen:) kirjoitti:

Ei varsinaisesti liity keho osastolle mut jos joku iHANA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu