24-vuotias yliopisto-opiskelija Kuopiosta etsii naisista seuraa pimenevään syksyyn. Harrastuksiini kuuluvat mm. monipuolinen liikunta ja musiikki. En käydä alkoholia tai tupakoi. Olen ihan hyvä puhumaan mutten hirmu innokkaasti pyöri isoissa porukoissa tai muutenkaan ihmisten seurassa, vaan tarvitsen paljon omaa tilaa ja aikaa.
Olen sinkku ja jossain vaiheessa olisi tarkoitus löytää se puuttuva palanen elämääni. Olen kuitenkin nimenomaan tässä asiassa ujo ja hidas etenemään joten toivon tutustumista ihan rauhassa ensin netin välityksellä ja jos mahdollista niin myöhemmin voitaisiin tapailla livenä esim. harrastusten merkeissä. Siinähän tutustuu toiseen helposti ja hyvin.
Kuvat jne. voidaan vaihtaa sähköpostilla. Muitakin viestintämahdollisuuksia, kuten skype ja kik löytyvät.
Mutta jos kiinnostaa tutustua niin viestiä voi laittaa: [email protected] (osoite tehty ihan tätä tarkoitusta varten, täältä kun voi tulla mainoksia ja roskapostiakin ym.)
Kuopiolainen nuori mies seuraa vailla
10
210
Vastaukset
- dr.pop
Jatka käsitöitä.
- 45674
Kai se on parempi niin.
Kyllä miehen pitää olla tosi epätoivoinen, kun pitää etsä live- ja seurusteluseuraa palstalla, missä pitäisi olla vain kirjeystävää vailla.
- Burgeri
Tänkin kommentin olis voinu jättää kirjoittamatta, ei edistä kenenkään asiaa mihinkään suuntaa, kertoo vain sinun pahantahtoisuudesta. Meitä "epätoivoisia" on tää maa täynnä (itsellä neurologinen poikkeavuus), joten ketä se nyt haittaa jos laajentaa skaalaa ja etsii seuraa täältäkin.
Ps. en ole aloittaja Burgeri kirjoitti:
Tänkin kommentin olis voinu jättää kirjoittamatta, ei edistä kenenkään asiaa mihinkään suuntaa, kertoo vain sinun pahantahtoisuudesta. Meitä "epätoivoisia" on tää maa täynnä (itsellä neurologinen poikkeavuus), joten ketä se nyt haittaa jos laajentaa skaalaa ja etsii seuraa täältäkin.
Ps. en ole aloittajaAnteeksi niinkuin mitä? Sinun pahantahtoisuudesta?
- hdfsui
Ei kun sinun (ymmärsit kyllä, älä heittäydy tyhmäksi).
- Vierailija17
Naisen kommentit on aivan liian päällekäyviä ja ylimielisiä, selvästi kärsii mielenterveysongelmista.
hdfsui kirjoitti:
Ei kun sinun (ymmärsit kyllä, älä heittäydy tyhmäksi).
Niinhän minä sanoinkin että sinun pahantahtoisuudesta. Aivan kuten "Burgeri" oli siihen viestiin kirjoittanut.
Vierailija17 kirjoitti:
Naisen kommentit on aivan liian päällekäyviä ja ylimielisiä, selvästi kärsii mielenterveysongelmista.
Ziiisus..!! Mistä sinunlaisia "isänmaan toivoja" oikein tulee? Ei, ei, älä kerro. Nysvää vain yksiksesi siellä missä oletkin ihan edelleenkin. Ja kasvata muutama rintakarva lisää, että itsetuntosi edes hieman kasvaa. Paitsi sinun kohdallasi muutama ei taida ihan riittää. :D
- eiolemuiltapois
Älkääpä moralisoiko eiköhän se ole yhdellä jos toisellakin mielessä että jos löytäisi sen sydänystävän vaikka hakeekin ensiksi kirjoittelu kaveria.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605173Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163457Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370