viron kannabis?

virossa kannabis on lailista, mutta mistä sitä voi ostaa?
4882
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yks heppu myy A-Terminaallissa

Äänestä

kaljana
19. sajandi Ameerikas leiti kanepiõlist rohtu umbes saja haiguse ravimisel. Kvaliteetse kanepiõli valmistamine on sama keeruline

Äänestä
  • Kunnon kama on parempaa. Sitä viilin tai jugurtin sekaan. Ai, että on hyvvee.

    Äänestä

Aiemmin oli ainakin Kanep Sativa Store Tallinnassa.
Kaverille sieltä ostin muutaman pussillisen eräitä siemeniä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


viroonpössyttelemään kirjoitti:

virossa kannabis on lailista, mutta mistä sitä voi ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu