väärin äänestetty sanoi yle

Eristäminen on ylen demokratiaa. Yhtäkään afd kannattajaa ei haastateltu.
7238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Yle on täyttä sontaa,valheita ja propagandaa mielen vikaista multikultti manipulointia.
Suomalaisia yritetään pitää pimennossa asioista vaikenemalla.

Äänestä

Melkolailla sama juttu tulee käymään,kunhan Perussuomalaiset äänestetään kansan toimesta maan suurimmaksi vaikuttajaksi.Sitten ollaan mekin Suomalaiset "väärin äänestetty".
Tosiaankin Saksan tapahtumista "noinkutsuttua" uutisointia seuraillessa ikäänkuin olisi jonkunlainen "Hampparijengi"sattumalta päässyt suureksi vaikuttajaksi...EHEI! Tavallinen Saksalainen siellä vaan antanut äänensä puhua hulluutta ja suoranaista Saksan oman kansan tuhoamista vastaan! Saksa saksalaisille ja Suomi suomalaisille!!

Äänestä

Brexit,Rumppi ja nyt Saksanvaalit ei mee ylellä hyvin toimittelijat hermoromahduksen partaalla

Äänestä

Toimittelijat ehkä huomaavat, että demokratiassa äänestetään eikä heidän mielipidettään ja ohjaustaan välttämättä noudateta. Toimittajien koulutuksessa tai valinnassa on jotakin pahasti pielessä, kun ulos tulee tuotoksia, jotka kuvittelevat tehtäväkseen johtaa yhteiskuntaa kulttuurimarxististen aatteiden läpitunkemina.

Äänestä

KAKSISATAA päivää ylen sosialistit on haukkuneet Trumppia , joka meni voittamaan sosialistien clinttonin, joka on ilmeisesti sijoittanut verirahansa washington postiin, Miksi tästä ko. "lehtitalosta " on tullut ylen " tytäryhtiö", ei kai MEIDÄN SUOMALAISTEN VERONMAKSAJIEN OMISTAMAA yleisradiota ole myyty tai luovutettu ameriikan sosialistien paskauutisten äänitorveksi.

Äänestä

Tuota Trump-päivitystä tulee joka ikinen päivä:Onko tosiaan suomalaisen toimittajan suurin ongelma Trump.
Nämä kaikentietävät arrogantit hurskastelijat yrittävät muokata suomalaisten mieliä mutta
eivät voi mitään sillekään miten suomalaiset äänestävät vaikka kaikkensa yrittävät.

Äänestä

Ovatpa Trumpin ja afd:n suomalaiset pikkuoravat kiihtyneet äärimmilleen! Mutta eri kiva että huolimatta ruokottomasta puheenparrestanne osaatte ilmaista tunteitanne. :) Tunne on
sukua ihmisen sielulle mutta tässä yhteydessä ei siitä sen enempää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


demokratiaylessä kirjoitti:

Eristäminen on ylen demokratiaa. Yhtäkään afd kannattajaa ei haastateltu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu