sionistien mädättämä pesäke.
Se ei toteuta lakia - se on politiikan työkalu.
Syyttäjälaitos ja poliisi vastuuseen teoistaan.
Suomen oikauslaitos on
5
189
Vastaukset
- Kokeilija-Koistinen
Kuulostaa katu-uskottavammalta kun jättää nuo "sionistiset" ja muut vastaavat näistä kommenteista pois.
Mutta muutoin hyvä teoria. Eräskin esimerkki huumeiden käyttäjille:
https://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/suuri-suomalainen-oikeusmurha-vaara-mies-saattoi-istua-elinkautisen-hamaraperaisesta-huumemurhasta/6597516#gs.qjkcBec
Sekä lukemattomat muut tapaukset. Kuten se joka ajoi koko kansakunnan kiimaan. Tai oikeastaan jolla ajettiin. Mutta nehän on kaikki yksittäistapauksia. Ei mitään nähtävää. Hajaantukaa!
Kyllä se on ihan omaa työtä tämä meidän sisäsiittoinen pesäkkeemme, jossa on Syvä Joki tai Twin Peaks monellakin paikkakunnalla.
Sen siitä saa kun äänestää vuosikymmenestä toiseen naamakertoimella, tai jonkin uskomuksen perusteella, ilman että on varsinaista tietoa. Pahinta on äänestää kosto mielessä. Lopulta se kääntyy kansakuntaa itseään vastaan.
Mutta systeemiä et Suomessa vastuuseen saa, ellei "systeemin osanen" satu vahingossa tekemään muiden "systeemin osasten" olon tukalaksi. Tarvittaessa järjestyy vaikka minkälainen teatteri. Veronmaksajien rahoilla. - muuta-pois
No jos ei kiinnosta asua niin voi aina mennä oikeudenmukaiseen maahan asumaan kuten Jenkit(kuolemantuomiot joita monta väärin jopa tuomittu)Hups meni henki. Kiina jossa varaskin saa niskalaukauksen eikä asiaa oikeastaan tutkita.Sitten Arabimaat joss kivitetään mukavasti hengiltä ja on ihan kansan huvi jne.
- Kunhfwd
Sinun mielipidettäsi ei tarvita
- nähtymontakertaa
Näin se homma mene jos sisäpiirissä ei ole tukea niin harvoin tulee oikea päätös ja jos tukea on tulee tutulle pahastakin mokasta tai jopa rikoksesta vapautus
- heittojasinnetänne
Hyvin perusteltu on kannanotto :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841626Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691541Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2701276Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56867
- 66844
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64837Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40821- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44781