Siis etsinnässä aikuiselle koiralle ruoka merkit seuraavat:
- Clinivet
- Barking head
- Hill's
Kyseessä tulee oleen light versio jostain näistä, onko kokemuksia?
Tällä hetkellä rc , mutta olen siihen erittäin pettynyt. Vaikka koira syökin sitä erittäin innolla!
Mahan kanssa koko ajan ongelmia ja/tai anaalien, eli nyt on aika vaihtaa parempaan!
3 koiranruokaa mikä paras, kokemuksia?
Nytontultavamuutos
3
3210
Vastaukset
- mepystytääntässä
Meillä tuo BH ruokamerkkinä, ei tosin diettiversio.Mutta olen tyytyväinen.Koiran anaalit ei enää vaivaa,ruoka maistuu,ja karvakiiltää :)
- naananana
Paras? Laatu, terveellisyys, hinta vai joku muu? Laittaisin samaan järjestykseen kuin laitoit itse.
1. Clinivet
2. BH
3.. Hill's
Samaa sanoo käyttäjien kokemukset. Jos haluat eläinkaupan tai rautakaupan muonaa, silloin clinivet ei sovi. - Anonyymi
Clinivet on noista ehdottomasti paras.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_242532Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.581893Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup181544Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua151162Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3011139- 2591012
- 63975
- 146913
- 51882
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.113847