kotirouvan

täällä saa tosissaan nauraa...
3335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on taas sitten se,että kuka nauraa ja
kenelle! HAHAHHAA

Äänestä

...itkettää ja naurattaa samaan aikaan. On tosissaan aivottomia väitteitä ja juttuja tänne kirjoitettu, mutta miten surullista on, että myös ne aivottamat etenkin nuoret ketkä tänne kirjoittaa on valitettavasti osa suomen tulevaisuutta!! He tartteisivat äkkiä ammattiapua!
Ja miettikääpäs kun tänne kirjoittaa aikuisetkin kauheita juttuja, niin todella aikovatko he lapsilleenkin kasvattaa samat ajatukset???!!!
HUHHUH ON SE RANKKAA!!

Äänestä

kirjota mulle olen orpo poika

Äänestä

Kommentoi aloitusta


illan hobby kirjoitti:

täällä saa tosissaan nauraa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu