bassokaiutin autoon?

autoon on tarjolla valmistajan "oma" bassokaiutin, siis 8 tuuman aktiivikaiutin. Kaiuttimen valmistajaa eivät tietenkään autoliikkeessä "tiedä" ja hintaa kertyy kaiuttimelle 555e. Maksanko liikaa ko. kaiuttimesta, jos suostun tuon summan maksamaan?
3756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No melkovarmasti kyllä.

yli 500€ saa jo todella hyviä laitteita autoon verrattuna alkuperäis kajareihin jotka tehtailta tulee jos viitsii nähdä itse vaivaa.

Äänestä

Kyllä yli 500 jostain "merkittömästä" subista on liikaa! Itse juuri hommasin pari sarjaa 5" Focalin V-erillissarjoja ja saman sarjan 8"-basson ja maksoin koko satsista vain jonkin verran enemmän kuin 555euroa.
Älä osta!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pop kirjoitti:

autoon on tarjolla valmistajan "oma" bassokaiutin, siis 8 tuuman aktiivikaiutin. Kaiuttimen valmistajaa eivät tietenkään autoliikkeessä "tiedä" ja hintaa kertyy kaiuttimelle 555e. Maksanko liikaa ko. kaiuttimesta, jos suostun tuon summan maksamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu