Onko Joutsassa lgbt-ihmisiä? Millaista suhtautuminen ei heteroihin Joutsassa tätä nykyään on?
Suvaitsevaisuus
jousa10
5
442
Vastaukset
- eiMyrkyllistä
Miksi pitäisi olla jotain mieltä kanssaihmisten mieltymyksistä ? Ihmisen mieli muotutuu jokaiselle luontaiseksi tavaksi elää ja tuntea . Joten sallikaa tuo .
- PoikkeavienParatiisi
Menkööt Toivakkaan, siellä on lämmin vastaanotto...
- Apollinaire
Täällä on kaikki kaapissa,kukaan uskalla ketään lähestyä.Arki ltaisin ois kiva nähdä joku kylän raitilla kun on niin hiljaista,yhtään ihmistä missään klo 21 jälk.Voisi vapaasti tavata jonkun kun vaan uskaltais tulla sieltä kaapista ulos.
- neverhöörd
Mitä tarkoittaa lgbt? En oo koskaan moisesta kuullut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1842679Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 64921
- 67894
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20800Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait237797Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708