Kaksi innsiä

Joo, 2 inssiä oli syömässä opettajattaren kanssa, tarjoilia kysy opelta että mitä tulisi johon ope että Karjalan paisti ,,, noh miten vuhannekset? kysy tarjoilia ,,,, ne ottaa samaa sano ope !
22756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nauroin ihan kippurassa! En kylläkään vitsille, vaan sun onnettomalle kirjoitustaidolle... Kannattaa sunkin viettää pari lounastaukoo opettajan kanssa.

Äänestä

Taisivat olla insinööri (AMattiKoulu)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syömässä kirjoitti:

Joo, 2 inssiä oli syömässä opettajattaren kanssa, tarjoilia kysy opelta että mitä tulisi johon ope että Karjalan paisti ,,, noh miten vuhannekset? kysy tarjoilia ,,,, ne ottaa samaa sano ope !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu