Joo, 2 inssiä oli syömässä opettajattaren kanssa, tarjoilia kysy opelta että mitä tulisi johon ope että Karjalan paisti ,,, noh miten vuhannekset? kysy tarjoilia ,,,, ne ottaa samaa sano ope !
Vastaukset 2
- mahtavaa!
Nauroin ihan kippurassa! En kylläkään vitsille, vaan sun onnettomalle kirjoitustaidolle... Kannattaa sunkin viettää pari lounastaukoo opettajan kanssa.
- Jorma-v
Taisivat olla insinööri (AMattiKoulu)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711116
- 65906
- 86810
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46683
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko78632- 62609
- 28585
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35585Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46579