F-Secure

F-Securen kuvakkeeseen käynnistyspalkissa on ruvennut tulemaan punanen rasti aina kun avaa PC:n. Kun vie hiiren kuvakkeen päälle, näkyy teksti "Toimintahäiriö". Ei se siinä kauaa ole, mutta liekö merkkinä jostakin vakavammasta.
1367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla oli ihan sama juttu, poistin koko ohjelman ja latasin uudestaan, Eli oma kone/lisää/poista sovellus/tietoturva pois.
www.netikka.fi Lataa tietoturva, kysyy avaimen jonka löydät sopimuksestasi tai saat soittamalla helpdeskiin.
tärkeää poistaa ennen uuden lataamista=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


urpo kirjoitti:

F-Securen kuvakkeeseen käynnistyspalkissa on ruvennut tulemaan punanen rasti aina kun avaa PC:n. Kun vie hiiren kuvakkeen päälle, näkyy teksti "Toimintahäiriö". Ei se siinä kauaa ole, mutta liekö merkkinä jostakin vakavammasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu