Pahoittelen kirjotusvirheitä, kello on jo 23:30 joten väsy on jo kova, äidinkielen numerokaan ei ollut paras.. mutta aloitetaan
Olin juuri täyttänyt 15-vuotta, eletiin Suomessa 1990-luvun lama-aikaa. Tämä tarina kertoo kiusaajastani, Aleksista.
Nimeni oli Mika, mutta sillä nimellä minua ei kutsuttu koulussa, muuta kuin opettajat ja siskoni Miia (siskoni kävi samaa koulua ja oli parasystäbäni). Minua sanottiin lähinnä Neidiksi tai Homoksi.. Olin tuolloin viellä kaapissa, joten nuo nimet repivät itsetunnon kappaleiksi.
Liikunta tunti.. 11.10. Minusta tuntui että Aleksi katsoi minua kummallisesti. Ihan kun olisin herkullinen lihapihvi jonka hän haluaisi syödä. Yritin olla välittämättä, mutta se oli vaikeaa. Tänään sattui olemaan koripalloa, lyhyen pituuteni ja hitauden vuoksi olin huono koripallossa, Aleksi oli taas hyvä.. Hän haukkui minua, kuitenkin tunnilla, vaikka lyönyt ei.. Liikunta tunnin loputtua, kaikki menivät pukuhuoneisiin ja suihkuun, minä jäin kuitenkin vessaan, siihen asti että muut lähtisivät, en jaksanut kuulla kuittailuja keskiverto pienemmästä peniksestä.. Kuulin muiden lähtevän joten päätin riisuuttua ja kävellä suihkulle päin..
Yhtäkkiä joka tarttuu minusta kiinni.. Käännähdän, säikähdän ... Aleksihan se siinä.. hän riisuutuu ja vetää meidät suihkuun..
-Mitä sä aijot? sanoin, peloissani.
-Nyt sä olet hiljaa tai mä hakkaan susta ilmat pihalle. Aleksi, kuistaa naurahtaen.
Tunnen Aleksin kivikovan täydessä stondiksessa olevan peniksen persettäni vasten. Hän työndää elimensä, minun suoleen..
Aahh, Lopeta! Huudan, peloissani.
Aleksi peittää mun suun kämmenellään, aloittaa pienen nussimisliikkeen, samalla hieroen mun penista ja hokien nyt "Homoneiti saa kunnolla kyrpää". Lause saa minut kiihottumaan, minkä aleksikin huomaa... Jatkuu
Kiusaajani Aleksi
GayNovellit
2
1637
Vastaukset
- joskus-kirjoitellut
Hienoa, että joku vielä kirjoittaa tänne uusia juttuja. Sille peukku.
Virheetöntä tekstiä tärkeämpää on se, että yleensä kirjoitat. Kirjoitustaitosi kyllä paranee, kun jatkat kirjoittamista. Myös tarinan kulkua kannattaa pohtia etukäteen.
Vinkki: Voit välttää enimmät kirjoitusvirheet, kun kirjoitat tekstisi ensin tekstinkäsittelyohjelmalla. Se kertoo sinulle ehdotukset oikeaan kirjoitusasuun ja auttaa yhdyssanoissa ym. Sen voit sitten kopioida tänne. Helppoa ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 487996
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/1176106Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka593879Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu913839- 983589
- 553233
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod743205Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint352593IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2232383- 521718