Keisari on vuan nii paaras.
Keisari on paras
10
237
Vastaukset
- koiras20
mikä se paaras on, onko se jokin naaras
- naaras10000
En ossoo sanua mutta tarjoan heti puolet
- ryönii
tuliskohan se heli tänne jämsänkoskelle saunomaan,ryöniin.markku voisi heittää,voisin samalla ostaa sen mersun rämän,hyvään hintaan.
- käteismaksuheti
Joo. Hulluha se ei ole jos ei tarjoa vaikka 10.000 autosta 1.000 euroa. Yhtään enempää ei voi maksaa, tulee jo tappiota tuollaki hinnalla huh huh (no ehkä myyn sen eteenpäin 9.000 eurolla jollekin.. )
- AutoKeisari
käteismaksuheti kirjoitti:
Joo. Hulluha se ei ole jos ei tarjoa vaikka 10.000 autosta 1.000 euroa. Yhtään enempää ei voi maksaa, tulee jo tappiota tuollaki hinnalla huh huh (no ehkä myyn sen eteenpäin 9.000 eurolla jollekin.. )
Hoh hoh hoo, ei siitä romusta sua huuvoissa ees tuhatta! Eli isä vainaa sanoi, jotta hulluhan on, jos ei puolta tarjoo, joten 500 olis sopiva hinta. Ja käteismaksu (iliman kuittia) !
- tunkiolla-asuvat
Jämsänkoskella Ryönin alueella ei asu muuta kuin yhteiskunnan arvotonta pohjasakkaa ja alkoholisteja. Huutokaupan harvahampaat ja taikinanaamat on suorastaan kuninkaallisia Jämsänkosken Ryönin porukkaan verrattuna.
- kontoomi
käteiselä halvalla ei kuitia nopeasti auton takakontiin ja kumihousut jalassa
- jeppullis
Eikö enää julkimot ole tunkemassa ohjelmaan, kun piti tarjoushaukka hakea apuun.
- rakii
tulikohan tarjoushaukka tänne ryöniin,voisin ostaa siltä jotain,on niin söpön oloinenkin.ei pyydä edes tavaroista paljoa.veisi minut sinne turkkiin lomamatkalle,otettaisiin samalla rakia.
- jaapa_jaapa
vuan nii nii vua vua nii nii vua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1022204Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1142001Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.3021990Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441791Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2091647- 371435
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii291255Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941153Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤701150- 521089