nokia 6600

oon jo kauan ajatellut UUDEN puhelimen ostoa ja ajattelin tuota nokia 6600..Siinä on hyvät ominaisuudet silläperusteella mitä olen lukenut nokian sivuilta.Mutta haluaisin vielä kysyä että onko tuo hyvä puhelin ihan käyttäjältä.Kiitos vastanneille
1280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Osta pois. Omasta mielestäni hyvä puhelin. Ei vikoja, sekä toiminta varma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bhatia kirjoitti:

oon jo kauan ajatellut UUDEN puhelimen ostoa ja ajattelin tuota nokia 6600..Siinä on hyvät ominaisuudet silläperusteella mitä olen lukenut nokian sivuilta.Mutta haluaisin vielä kysyä että onko tuo hyvä puhelin ihan käyttäjältä.Kiitos vastanneille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu