Keskarin lehden kommenteissa on näkynyt joku pom ryhmä. Mikä ihme on toi pom? En ole siittä kuullutkaan? Onko se jokin natsijuttu?
Mikä on keskarin pom ryhmä
Tietoavailla1234
9114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Googlell löytys. Se on pakko olla matu ryhmä. Se on joku porukka joka laittaa joka uutiseen et syyllinen on matu . Jokin MV lehti spin off joka häirittee sit keskusteluja
Oi oi ai ai valivali
tiedän, se on näiden unelma hörhöjen spämmiporukka jonka tehtävänä on lisätä vastakkainasettelua heiluttelemalla natsi ja rasistikortteja sekä hukuttaa keskusteluissa kaikki asiatieto kaikenlaisen asiattomuuden sekaa
p.o.m. - lyhenne tulee sanoista "polla on muussina", näiden äärivasemmistolaisten itseironiaa kaiketi ???
Ilmestyykö tuo lehti vieläkin? Ei taida tilausten määrä olla enää huimaava.
lue sä vaan seiskaa, siitä saat ihan riittävästi sivistystä
Pitää kysellä itse täällä omia tekstejään , kun ei kukaan ota KSML.n kommenteissa enää kantaa hänen jatkuvinn monen nimimerkin voimilla kirjoiteltuihin provoihin.
Sillä alkaa pinna olla ihan lopuillaan. Kehuskelee antaneensa jo Poliisille ilmi toisten viestejä huomiota saadakseen.
Sinähän sen tiedät kun....no aaahahaa
Tirsk
tirsk 15 kantis taas buahahaa. Aivovamma natsi. Tirsk.ahistaa.
LÖYLYKÄUHAA.tirsk