Onko kenelläkään tietoa kuka suht kookasta koivunpahkaa voisi tarvita? Yrittänyt myydä jo pitemmän aikaa mutta ei tarvitsijaa tahdo löytyä. Sääli olisi takan pesään heittää, kun kyseinen koivu pitää joka tapauksessa lähitulevaisuudessa kaataa. Ja olisihan siitä taskurahaakin mukava saada :)
Mihin koivunpahka?
gryna
3
153
Vastaukset
- vittuakans
Rahaa saat siitä sitte, kun oot sen kulhoksi kaiverrellut..
Mä tiedän luutavasti ostajan jos saisi kuvan ja hinnan?
Mä tiedän luutavasti ostajan jos sais kuvan ja hintapyynnön?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.754116Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92161Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2371406- 1551396
- 1161217
- 1121188
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721099Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81066- 601004
- 35926