Moii
Voiko tälläinen 53v top tyttöilijä mennä vogueen . . Esim. Korkkarit stay upit nahkahame päälläni jne.?
T. Cdpaula
Cd vogueen ?
10
224
Vastaukset
- Anssiaa
Hei
Tottakai, saisit ainaski multa kaiken ! Wau
- Anonyymi
Ei. Sinne Ei kaivata naikkosia tai naikkosilta näyttäviä. Vain miehekkäät Macho miehet saavat saunoa ja nussia. Mene tyttöilemään naistenhuoneeseen.
- Anonyymi
Ilman muuta saa, pojat takuulla innostuu
- Anonyymi
Ei, sinä et ole tervetullut ko. paikkaan.
Miehekkäitä, raavaita miehiä sinne kaivataan.- Anonyymi
Eipä moisia näe kuin satunnaisesti Hercussa.
- Anonyymi
No, voihan sinne mennä, mutta kyllä siellä korkkareissa ja minihameessa voisi olla hiukan koominen näky. Se on sauna ja siellä ollaan pääosin ilman vaatteita ja kenkiä.
- Anonyymi
Et ole tervetullut tosimiesten keskuuteen, transu friikki.
- Anonyymi
Tuleeko kilpailua liikaa, jos tulee toinenk8n transu? Kumman usein homoja moinen puuha viehättää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuleeko kilpailua liikaa, jos tulee toinenk8n transu? Kumman usein homoja moinen puuha viehättää
Eikä kiihota. Meitä kiihottaa vain lihaksikkaat Tom of Finland tyyliset viiksekkäät nahkahomot.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1323144- 2232981
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791936Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va771579Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391427- 481148
- 991041
- 115984
- 58968
- 11890