katkeroituneet kiusatut

kyseleväihminen

Onko kokemusta katkeroituneista kiusatuista jotka jaksaa ja jaksaa 20 vuotta jatkaa tyhmiä juttuja. Tyyliin tyttöjengi, emme ole kasvaneet aikuisiksi, sama porukka samat jutut ja muka niin kouluttautuneita? Menestyneitä muka. Onko kokemusta?

Nimim:kiusattu,kostoksi kiusannut jo aikoja sitten aikuistunut mies. Kysyy ja ihmettelee. Jos täällä olisi myös vähän varttuneempia puhumassa niinkin typerästä jutusta kuin aikuisten kiusaamisesta.

3

290

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zapzapzap

      Kostoksi kiusannut riittää. samaa syöpää jota ilman tämä maailma voisi paremmin.

    • tervemerkki

      Vaikea kenenkän fiksumman sanoa mitään järkevää tuosta ulosannista.....Kostoksi kiusannut"aikuinen" haluaa keskustella :D Lapsilla vaippaikä kestää ihan syystä siihen määrättyyn. Ei tyttöjengit 20v ole täällä tuttuja, NY suosittelen jos niitä kaipaat!

      Kostoksi kiusannut- ikiliikujan teoria on ratkennut : kusipäät kohtaa kusipäät!
      Aikuisten kiusaaminen, sitäkin on ja aikuiset jotka eivät kiusaa saavat ilmaista henkilösuojaa.

    • Anonyymi00003

      Tyttöjengit nykyään pahoinpitelee, kiusaa ja uhkailee.
      Uhrin kannattaa jälkeen päin painaa mieleen kaikki tiedot näistä kiusaamista. Ihan vaikka paperille muistiin ja kanattaa stalkata somessa ja kytätä vuosienkin jälkeen sopivaa koston hetkeä.
      Kosto voi olla sellainen lempeä. Tuhoamalla vaikka kiusaajan suhde. Tavalla tai toisella. Sopiva viesti vaikkapa jos kiusaajan poikakaverin baarissa ilman kiusaajan seuraa, seurata ja kuvata jos erehtyy pussailemaan tai kaulailemaan vieraita naisia tai ihan vaan kiusaajan puhelimeen feikki viesti että "ukkos on käynyt vieraissa" tjms.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1309
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      82
      1172
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      967
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      813
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      713
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      589
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      29
      516
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      510
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      468
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      455
    Aihe