jatkoa... notepad ongelma

siis ongelma on se että kun yritän avata notepad tiedostoa niin valittaa että..

""ei ole kelvollinen win32 sovellus.""

notepad onhjelma löytyi kyllä windows kansiosta. saan avattua readmet tms avaamalla sovelluksessa ja sieltä wordpad

missä vika??
1138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

koko 64,5 KB (66 048 bytes)
koko levyllä 68,0 KB (69 632 bytes)
Versio (sp1) 5.1.2600.0 (xpclient.010817-1148)


Jos noi on kohdallaan, kyseessä on oikea notepad.
Jos ei , saatat seurustella ei-toivotun vieraan kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


make kirjoitti:

siis ongelma on se että kun yritän avata notepad tiedostoa niin valittaa että..

""ei ole kelvollinen win32 sovellus.""

notepad onhjelma löytyi kyllä windows kansiosta. saan avattua readmet tms avaamalla sovelluksessa ja sieltä wordpad

missä vika??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu