Chelsea

jfjfjfjfjfjfj

tietääkö kukaan kuinka kauan chelsea on jo pitänyt maalinsa puhataana valioliigassa.

3

331

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EmCee

      Jos en väärin muista ni ennen Manchester City -matsii ne oli pitäny nollan 13 tuntii ja 1 minuutin, joten oiskohan nyt 14 tuntii 31 minuuttii. Viimekshän Cech ja Chelsea on päästäny maalin Arsenalii vastaan joulukuun puolivälissä.

      • Monska

        Mun laskujen mukaan se olis 14 tuntii ja 21 minuuttia. Voi olla et jakolaskuni kusi. Minuutteja on 861 siitä kun Henry yllätti Petr'n. Chelsea jyrää kyseisen tsekin sekä Fat-Frankin ansiosta, ansaittuun mestaruuteen.


      • EmCee
        Monska kirjoitti:

        Mun laskujen mukaan se olis 14 tuntii ja 21 minuuttia. Voi olla et jakolaskuni kusi. Minuutteja on 861 siitä kun Henry yllätti Petr'n. Chelsea jyrää kyseisen tsekin sekä Fat-Frankin ansiosta, ansaittuun mestaruuteen.

        Jos minuutit on 861 ni sit se on 14h 21min, mut Cech on pelannu nollan 9 otteluu putkeen ja Henryn maali tuli 29. minuutilla eli Cech piti nollan viimiset 61 minuuttii. Sillon siit tulee 871 minuuttia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      30
      5073
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      70
      1961
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      113
      1837
    4. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1804
    5. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1700
    6. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      6
      1569
    7. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      235
      984
    8. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      921
    9. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      44
      907
    10. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      54
      853
    Aihe