tietääkö kukaan kuinka kauan chelsea on jo pitänyt maalinsa puhataana valioliigassa.
Chelsea
3
338
Vastaukset
- EmCee
Jos en väärin muista ni ennen Manchester City -matsii ne oli pitäny nollan 13 tuntii ja 1 minuutin, joten oiskohan nyt 14 tuntii 31 minuuttii. Viimekshän Cech ja Chelsea on päästäny maalin Arsenalii vastaan joulukuun puolivälissä.
- Monska
Mun laskujen mukaan se olis 14 tuntii ja 21 minuuttia. Voi olla et jakolaskuni kusi. Minuutteja on 861 siitä kun Henry yllätti Petr'n. Chelsea jyrää kyseisen tsekin sekä Fat-Frankin ansiosta, ansaittuun mestaruuteen.
- EmCee
Monska kirjoitti:
Mun laskujen mukaan se olis 14 tuntii ja 21 minuuttia. Voi olla et jakolaskuni kusi. Minuutteja on 861 siitä kun Henry yllätti Petr'n. Chelsea jyrää kyseisen tsekin sekä Fat-Frankin ansiosta, ansaittuun mestaruuteen.
Jos minuutit on 861 ni sit se on 14h 21min, mut Cech on pelannu nollan 9 otteluu putkeen ja Henryn maali tuli 29. minuutilla eli Cech piti nollan viimiset 61 minuuttii. Sillon siit tulee 871 minuuttia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.17510530- 572873
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan822608- 862462
Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1492172Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.2512022- 451441
Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �131425Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta
Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va1211250Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!
Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei35902