Loistava työntekijä vailla työtä!

1001.työhakemukseni

Hei! Tarviseeko firmasi työntekijää? Haluaisitko palkat nuoren kokemattoman työntekijän ja muovata hänestä alasi ammattilaisen ja myöhemmin nauttia kun kilpailijasi harmittelevat "miksi me emme palkanneet tuota hiomatonta timanttia"?

Olen 20v nuorimies Tampereelta. Kokemusta minulla on työstä jonka voi mieltää lähinnä asiakaspalvelutyöksi. Olen ollut työelämässä heti 18 vuotta täytettyäni ja minulla ei ole toisen asteen tutkintoa. Koulu jäi kesken aikoinaan urheilun takia. Vieläkin harrastan urheilua ja harjoituksissa käyn ilta-aikaan joka päivä edelleenkin. Haaveenani on aina ollut kiinteistönvälityshommat, mutta olen avoin kaikelle.

Minä olen hyvä ihmistuntija sekä omaan hyvät vuorovaikutustaidot. Olen sanavalmis ja huumorintajuinen. Usein suhtaudun asioihin huumorin kautta, mutta se ei todellakaan ole ainoa suhtautumiskeinoni. Pitkän joukkuelajiurani ansioista minulla on laajat kaveripiirit ja tunnen paljon ihmisiä.

3

513

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • työtätarjolla

      Hei! Onko sinulla sähköpostia, jonne voisi ottaa yhteyttä?

    • nyttärppää

      Pääset suoraan aloittamaan työt melkein jokaisessa kiinteistönvälitysliikkeessä Tampereella, kunhat et kaipaa pohja- tai takuupalkkaa. Lakimääräisistä LKV kiintiöistä ei tarvi välittää mitään, niitä ei sen kummemmin valvota. Auto pitää olla, tosin seutulippu riittää hyvin aluksi. Olet vahvoilla, sillä kaikki tieto ja taito alalta on pelkkä rasite työnhaussa. Onnea matkaan!

    • HyvinvointiaSinulle

      Hei,
      Tarjoan myös mahdollisuutta työllistää itse itsensä 59-vuotta vanhassa yrityksessä jolla toimintaa yli 55 maassa.

      Ota vastuu hyvinvoinnistasi ja ryhdy parantamaan henkilökohtaista tulotasoasi huipputuotteilla.

      Mahdollisuus myös verkkokauppaan jonka saat itsellesi hyvin pienellä rahallisella panostuksella emoyhtiöltä.

      http://coldenstore.suomalainenverkkokauppa.fi

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      407
      5933
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      24
      2237
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1849
    4. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      91
      1441
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      107
      977
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      57
      968
    7. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      59
      964
    8. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      133
      939
    9. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      871
    10. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      75
      841
    Aihe